Poradna byla uzavřena. Není možné pokládat ani odpovídat na dotazy.


Skrkavka

autor: Anonymní dotaz 16.12.2017 11:30

Dobrý den,chtěla bych se zeptat, asi před 10lety sem měla u stolice miniaturní "housenky" bylo to jen chvilkové..takže sem to vůbec s nikým neresila, od té doby nic podobného,až jsem se teď dostala k článku ze něco takového je nejspíše skrkavka.. byla sem za tu dobu na sonu břicha, a spoustu odběru krve na různá vYšetření..a vše bylo v naprostém pořádku, (počty krvinek,atd) chtěla sem se tedy zeptat, je teď důležité tomu zpětně věnovat pozornost??? Děkuji vám mockrát za odpověď.


Škrkavka dětská patří do témat

Adresář

Poradna na téma Škrkavka dětská

Diskutujte na téma Škrkavka dětská

Píšeme jinde
  • Vegetariánský tatarák krok za krokem

    Vegetariánský tatarák krok za krokem

    Tatarák na křupavé topince nebo čerstvé bagetce, kdo by odolal? Pokud hledáte variantu, která se chuťově podobá té masové, zkuste tento recept. Tatarák z avokáda je pikantní, chuťově výrazný a zachutná i těm, kteří nad vegetariánskými pokrmy ohrnují nos.

  • Recept na švestkové čatní krok za krokem

    Recept na švestkové čatní krok za krokem

    Čatní (chutney) je chuťově velmi výrazná omáčka pocházející z indické kuchyně, podává se k masu i zelenině. Základem je vždy ovoce a spousta koření. Tentokrát si ji připravíme ze švestek, jablek, pomerančové šťávy, skořice, chilli a zázvoru.Zdravě.cz na Facebooku